HASSplus trade s.r.o.

Dodáváme automatické bezdotykové dávkovače dezinfekce, mobilní stojany na dávkovače dezinfekce a také dezinfekční gely, antibakteriální mýdla, ubrousky a jiné dezinfekční prostředky na ruce a plochy.

O společnosti

Naši společnost HASSplus trade s.r.o. jsme založili s cílem pomáhat zlepšovat hygienu v každodenním životě a zaměřujeme se na dodávky automatických (bezdotykových) dávkovačů dezinfekce, stojanů na dávkovače dezinfekce, dezinfekčních prostředků a produktů z oblasti hygieny a dezinfekce s tím související. 

Jako mladá společnost se soustředíme na nejmodernější technologii, inovativní řešení, stylový design a zaměřujeme se na každý detail.

Produkty dodávané na trh pod značkou HASS+ lze využít jak v průmyslovém prostředí, tak i v domácnostech, institucích, školách či restauracích s cílem zajistit lepší hygienické prostředí ve spojení s pohodlím, čistotou a komfortem. 

Všechny produkty procházejí náročnými a rozsáhlými testy, které jsou nezbytné pro garanci požadavků hygienických norem.

Upřímně věříme, že produkty dodávané naší společností budou mít příležitost sloužit i vám.

Nakupujte na e-shopu Dezinfekceplus.cz

Nabízíme široký výběr produktů pro zajištění hygieny a čistoty.

Hygienické potřeby zahrnující dezinfekční gely na ruce, antibakteriální mýdla, ubrousky a další dezinfekční prostředky dodáváme do domácností, škol, sportovních zařízení, kulturních objektů, hotelů, restaurací i průmyslových provozů a výrob.
vstoupit na e-shop
© 2020 Všechna práva vyhrazena pro společnost HASSplus trade s.r.o. |  Tvorba webových stránek & microsite 
Dílna PRO WEBY